دسترسی به کتابخانه  

ثبت نام در کتابخانه

با ثبت نام در کتابخانه منُ بولت ژورنالم میتونی به سادگی به تمام طراحی‌های اختصاصی و کاملا رایگان برای یه بوجو‌نویسی عالی، دسترسی همیشگی و بدون محدودیت داشته باشی.

برای ثبت نام در کتابخانه فقط کافیه فرم ساده زیر رو تکمیل و رمز ورود به کتابخونه رو توی صندوق نامه‌هایت دریافت کنی.

دسترسی اختصاصی به کتابخونه منابع رایگان

یادت باشه: “ثبت نام در کتابخانه به معنای ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری نیست!”

مرحله اول. بعد از فشردن دکمه ثبت نام، نامه تایید عضویت به آدرس پست الکترونیکی‌ات ارسال میشه.

برای اطمینان حتما پوشه اسپم (هرزنامه) رو هم چک کن.

تایید ثبت نام

تایید به سادگی لمس لینک موجود در نامه انجام میشه.

مرحله دوم. بعد از تایید، نامه ثبت نام در کتابخانه برات ارسال میشه. در این مرحله نامه رو باز کرده و با مزایا و امتیازات ویژه عضویت در کتابخانه بیشتر آشنا میشی.

در نهایت بر روی دکمه موجود در انتهای نامه با عنوان “ورود به کتابخانه” کلیک کرده و بعد از انجام کوتاه کننده لینک به صفحه کتابخانه هدایت میشی.

راهنمای-کتابخانهمرحله سوم. بعد از کلیک بر روی دکمه، نامه رمز ورود کتابخانه برات ارسال میشه و میتونی رمز رو کپی کرده و استفاده کنی.

  • در صورت وارد کردن هر نوع پست الکترونیک جعلی و نامعتبر منتظر دریافت هیچ نامه‌ای نباش چون بدون مقصد، ارسالی وجود نداره.
  • در صورتیکه اهل چک کردن صندوق پستی‌ات و به طور کلی اهل دریافت و خوندن نامه الکترونیکی نیستی لطفا از ابتدا در کتابخانه ثبت نام نکن چون حتی با باز نکردن یکی از نامه‌ها هم از لیست دریافت‌کننده‌های رمز حذف شده و به فایل‌های رایگان دسترسی نخواهی داشت.
  • در صورتیکه مراحل اول و دوم رو انجام دادی اما نامه سوم به دستت نرسیده میتونی از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت استفاده کرده و با نوشتن آدرس پست الکترونیک ثبت نام شده، بهمون اطلاع بدی. در صورت تایید رمز برات ارسال میشه.
  • یادت باشه تمامی مراحل سه گانه بالا از کنترل منُ بولت ژورنالم خارج بوده و به سیستم و سایت مورد استفاده برمیگرده. پس نحوه ارسال نامه‌ها رو ما نمیتونیم کنترل کنیم و به صورت خودکار انجام میشه.

منُ بولت ژورنالم رو دنبال کن

منُ بولت ژورنالم در پینترست  منُ بولت ژورنالم تلگرام  منُ بولت ژورنالم اینستاگرام  منُ بولت ژورنالم در بله  آیگپ  منُ بولت ژورنالم در نماشا  منُ بولت ژورنالم در آپارات

دکمه بازگشت به بالا
error: Alert: Content is protected !!

مسدود کننده ی آگهی داری!

لطفا برای حمایتمون خاموشش کن