You dont have javascript enabled! Please enable it! درباره منُ بولت ژورنالم | فروش طرح های آماده برنامه‌ریزی

درباره منُ بولت ژورنالم

چندین سال قبل بود که با سیستم برنامه ریزی بولت ژورنال آشنا شدیم و دقیقا از همون زمان هم شروع به استفاده از این روش کردیم و بعد از گذشت چندین ماه، کم کم جای خالی قالب‌های آماده و مخصوص این سیستم برنامه ریزی رو کاملا حس کردیم.

بعضی از افراد از اینکه هر ماه برای طراحی دفتر بولت ژورنالشون وقت بزارن و از ابتدا همه چیز رو طراحی کنن لذت میبرن و حتی این کار براشون بخشی از استفاده از این روش شده اما برای خیلی‌های دیگه از جمله خود ما این نوع از تکرارها باعث میشه اونطور که باید نتونیم به صورت منظم از این روش استفاده کنیم و حتی بعد از مدتی هم کاملا دلسرد شده و استفاده رو کنار بزاریم.

البته طرح‌های متنوع و قالب‌های آماده زیادی به زبان انگلیسی و حتی رایگان در سطح اینترنت موجود هستن که این مسئله هم برمیگرده به اینکه سایر کشورها سریعتر از ما با این روش آشنا شدن. متاسفانه در کشور ما بیشتر لوازم مورد نیاز به صورت واردات و البته محدود هستن و قیمت‌های متفاوت هم دارن. (متاسفانه بیشتر هم ویژه اسکرپ بوک هستن و ارتباط مستقیمی حتی با بولت ژورنال نویسی هم ندارن)

پس تصمیم گرفتیم که با طرح‌های کاملا فارسی، راستچین و متناسب با فرهنگ و سبک زندگی مردم کشورمون، محصولاتمون رو ارائه بدیم.

قالب‌های آماده به زبان فارسی مخصوص بوجونویسان ایرانی

قالب انگلیسی بولت ژورنال

در قالب رایگان هفتگی انگلیسی، روزهای هفته از دوشنبه شروع شده و چینش‌ها هم از سمت چپ انجام میشن که همین مسئله باعث میشه مربع‌های چک باکس همیشه در طرف چپ قرار بگیره و با فارسی نویسی ما که از سمت راست انجام میشه همخونی نداشته باشه. درسته که با این حال باز هم میشه از این طرح‌ها استفاده کرد اما قابل مقایسه با نسخه فارسی و راستچین شده نیستن. (طرحی که درخور یک فارسی زبان علاقمند به بولت ژورنال نویسیت)

تمام تقویم‌ها به تاریخ میلادی هستن و استفاده از این تقویم‌ها بخصوص برای دانش آموزها یا دانشجو‌ها به واسطه برنامه‌ریزی‌های دقیق و هفتگی که باید داشته باشن کار غیرعقلانی به حساب میاد و تقریبا شدنی نیست.

قالب فارسی بولت ژورنال

هدف اصلی فروشگاه منُ بولت ژورنالم به عنوان اولین فروشگاه تخصصی فروش انواع محصولات مرتبط با بولت ژورنال نویسی و برنامه‌ریزی، آماده سازی انواع قالب‌های فارسی، راستچین و مناسب برای استفاده یک فرد فارسی زبان و ایرانیست.

محصولات دانلودی و قابل چاپ

با توجه به ماهیت محصولات فروشگاه بهترین نوع ارائه، درست مثل سایر کشورها به صورت دانلود فوری و قابل چاپ بودن طرح‌هاست. محصولات دانلود شدنی مزایای خیلی زیادی نسبت به نسخه‌های فیزیکی خودشون دارن از جمله:

 • قیمت مقرون به صرفه به دلیل عدم نیاز به مواد اولیه (کاغذ، چاپ و…)
 • منابع نامحدود
 • همیشه موجود
 • 24/7 در دسترس و قابل دانلود
 • وجود طرح‌های متنوع‌تر
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافی (پست، بسته بندی و ارسال، مالیات بر ارزش افزوده، چاپ و…)
 • عدم انتظار و دسترسی آنی پس از خرید
 • قابل استفاده به تعداد نامحدود
 • استفاده در دستگاه هوشمند بدون نیاز به چاپ (برخی از محصولات)
 • عدم اشغال فضای فیزیکی (و کم حجم بودن فایل دیجیتالی)
 • عدم انتقال بیماری (به دلیل نبود فرآیند ارسال و دست به دست شدن)

آموزش برنامه‌ریزی و هدفگذاری موثر

در کنار محصولات مرتبط با بولت ژورنال نویسی، در منُ بولت ژورنالم منابع آموزشی متنوعی داریم که باعث میشن به کمکشون بهتر بتونی به زندگیت نظم بدی و به اهداف کوچک و بزرگ خودت برسی.

تمامی سعی ما در نوشتن انواع مقالات اینه که مختصر اما مفید و زبان قابل فهم و ساده باشن تا هر کسی در هر سنی بتونه به سادگی مطالب رو درک کرده و در زندگی ازشون استفاده کنه.


منُ بولت ژورنالم رو دنبال کن

منُ بولت ژورنالم در پینترست  منُ بولت ژورنالم تلگرام  منُ بولت ژورنالم اینستاگرام  منُ بولت ژورنالم در نماشا  منُ بولت ژورنالم در آپارات


دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده آگهی داری!

لطفا برای حمایتمون خاموشش کن