فروشگاه منُ بولت ژورنالم رو از سال 1400 و در ادامه ی فعالیتمون در وب سایت دو دونــــه ساختیم. برخلاف دو دونــــه که روی فروش محصولات هنری تمرکز بیشتری داشت، توی منُ بولت ژورنالم فقط روی فروش انواع بولت ژورنال و دفاتر برنامه‌ریزی تمرکز داریم.

نزدیک 4 یا 5 سال پیش بود که با سیستم برنامه ریزی بولت ژورنال آشنا شدیم، از همون اول هم علاقه خیلی زیادی به طراحی‌های اختصاصی این دفتر پیدا کردیم.

اما چون امکانات کافی برای ژورنالنویسی توی کشورمون وجود نداره (مثل شابلون های ویژه، قالب‌های ثبت داده‌های آماده، برچسب و سربرگ‌ها و…) تصمیم گرفتیم که خودمون این امکانات رو طراحی کنیم و در اختیار بقیه بوجو دوست‌ها هم بزاریم.

فروشگاه منُ بولت ژورنالم دریچه‌ای به سوی دنیای بزرگ بوجو‌ نویسی

همه محصولاتی که توی فروشگاه قرار گرفتن، در قالب فایل PDF و فقط قابل چاپ و یه محصول مجازی هستن و به هیچ عنوان به صورت یک محصول فیزیکی (کاغذ A4) بفروش نمیرسن.

برای اینکه بهتر متوجه بشی میتونی چطوری خرید کنم؟ رو بخونی.

چرا محصولاتمون رو به صورت مجازی میفروشیم نه فیزیکی؟

از مهمترین دلایل این تصمیم میشه به کاهش هزینه‌ها اشاره کرد:

  • کاهش هزینه‌ها برای مصرف کننده
  • کاهش هزینه‌ها برای تولید کننده

اگه قرار باشه که ما طراحی خودمون رو به صورت جنس فیزیکی به شما بفروشیم هزینه‌های زیر به قیمت نهایی محصول اضافه میشه:

برای مثال، دفتر بولت ژورنال با طراحی معمولی: خرید برگه A4 + طراحی و چیدمان سفارشی + چاپ و مصرف جوهر + نوع جنس جلد + دوخت و اتصال برگه ها + بسته بندی + ارسال پستی

در حالیکه با تهیه محصول به صورت مجازی، تمامی هزینه‌های اضافی بالا حذف و محصول با قیمت کمتری به دستت میرسه. پس این بهترین روش ارائه محصولات در فروشگاه ماست.

محصول مجازی و غیر فیزیکی مزایای خاص خودش رو داره مثل:

  1. همیشه موجود و در دسترسه
  2. قیمت تقریبا ثابتی داره و به نرخ دلار وابسته نیست (محصولات ما 😄)
  3. با یکبار تهیه تا بی نهایت قابل استفاده اس
  4. دانلود و تحویل فوری در همون لحظه

بوجو دوست‌ها سلیقه‌های مختلفی دارن. هر کسی دوست داره چیدمان صفحاتش مختص خودش باشه، یکی طراحی‌های زیاد دوست داره و یکی کم…

پس با دانلود هر طرحی میتونی اونطور که خودت دوست داری دفترت رو درست و تا پایان سال ازش استفاده کنی.

هدف فروشگاه منُ بولت ژورنالم

با توجه به کمبود شدیدی که به نسبت سایر کشورها درباره بولت ژورنال نویسی توی کشورمون وجود داره، مثل نبود شابلون‌های ویژه، قالب‌های آماده، برچسب و سربرگ و غیره، دوست داریم تا جایی که میتونیم این امکانات رو طراحی کنیم و در دسترس بوجو دوست‌هایی مثل خودمون قرار بدیم.

در نهایت امیدواریم که در کنار هم زندگی‌ای با برنامه و هدفمند داشته و بولت ژورنال‌های زیبایی خلق کنیم 😄

منُ بولت ژورنالم رو دنبال کن

منُ بولت ژورنالم در پینترست  منُ بولت ژورنالم تلگرام  منُ بولت ژورنالم اینستاگرام  منُ بولت ژورنالم در بله  آیگپ  منُ بولت ژورنالم در نماشا  منُ بولت ژورنالم در آپارات

دکمه بازگشت به بالا
error:

مسدود کننده ی آگهی داری!

لطفا برای حمایتمون خاموشش کن