دریافت پشتیبانی

دریافت پشتیبانی تنها از طریق ارسال نامه الکترونیکی و به صورت مکاتبه‌ای انجام خواهد شد. در صورت برخورد با هرگونه مشکل و با توجه به راهنمایی‌های درج شده در زیر میتونی از طریق فُرم زیر از پشتیبانی فروشگاه کمک بگیری.

ساعات کار پشتیبانی:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۵ بعد از ظهر به جز ایام تعطیل.

شما در هر زمانی از شبانه روز میتونین درخواست پشتیبانی رو برای ما ارسال کنین، زمان پاسخگویی از سمت منُ بولت ژورنالم در حال حاضر در ساعات تعیین شده انجام میشه. (در صورت قرارگیری در شروط دریافت پشتیبانی)

شرایط دریافت پشتیبانی:

مطالعه دقیق نحوه ثبت سفارش و پیگیری سفارش قبل از مطرح کردن هر نوع سوال.

مطالعه دقیق سوالات متداول قبل از مطرح کردن هر نوع سوال.

مطالعه دقیق قوانین و مقررات قبل از مطرح کردن هر نوع سوال.

ذکر دقیق خطا و علتی که باعث بوجود اومدن خطا و مشکل شده.

در صورت مطرح کردن سوالاتی که نشون دهنده عدم رعایت شروط بالاست، متاسفانه از طرف منُ بولت ژورنالم پشتیبانی‌ای دریافت نمیکنی، پاسخ بیشتر سوال‌ها در گزینه‌های بالا از قبل مشخص و توضیح داده شدن.

در صورت مطرح کردن مشکل با استفاده از کلمات توهین آمیز و منفی، زشت، اموجی‌های منفی و عدم رعایت ادب به طور کلی، ابدا حتی در صورت وجود مشکلی جدی، پشتیبانی‌ای دریافت نمیکنی.

تا حل شدن مشکل یا رسیدن به پاسخ باید همکاریهای مستمر داشته باشی. در غیر این صورت، منُ بولت ژورنالم تعهدی به ادامه پشتیبانی نخواهد داشت.

در صورتی که برای رفع مشکل درخواستی داشته باشیم (مثل تهیه اسکرین شات از مشکل و غیره) و شما این درخواست رو نادیده بگیری و پاسخ دیگه‌ای ارسال کنی، منُ بولت ژورنالم تعهدی به ادامه پشتیبانی نخواهد داشت و پاسخ جدیدی ارسال نخواهد کرد.

در صورت مطرح کردن مشکلاتی که ناشی از عدم دانش کافی کاربر در استفاده از خدمات یک وب سایت، فضای مجازی و اینترنتی باشه مثل: مراحل عضویت، باز کردن پست الکترونیک، خرید اینترنتی، استفاده از رمز پویا، فعالیت‌های کاربری (ورود، خروج، دیدگاه گذاری) استفاده از محصولات مجازی و قوانین آن و غیره، منُ بولت ژورنالم مسئولیتی بر عهده ندارد و پشتیبانی‌ای انجام نخواهد داد.

همینطور مشکلات و مسائل مرتبط با انواع مختلف چاپ، انتخاب نوع کاغذ، نحوه استفاده از چاپگر و تنظیمات مربوط به بهترین خروجی و غیره در پشتیبانی فروشگاه جایی ندارند.

منُ بولت ژورنالم تا جای ممکن راهنمایی‌های لازم و کافی رو نوشته، در صورت عدم توجه کاربر به کسب دانش، تعهدی برای کمک رسانی نخواهد داشت.

با رعایت شروط بالا در حقیقت در وقت ما و خودتون صرفه جویی می‌کنین و این فرصت رو به کاربرهایی میدین که واقعا دچار مشکلی هستن و احتیاج به پیگیری و پشتیبانی دارن.

مدت زمان استفاده از پشتیبانی محصولات: پس از ایجاد دسترسی به فایل‌ها، پشتیبانی تمام میشود. 

پس از یکبار دانلود یا اتمام فرصت‌های شش گانه و عدم ارسال درخواست پشتیبانی، منُ بولت ژورنالم اینطور فرض میکنه که دانلود با موفقیت انجام و فایل مربوطه دریافت شده است.

پس از دانلود محصول، در هیچ شرایطی فروشگاه به درخواست پشتیبانی پاسخی نخواهد داد.

در قسمت پست الکترونیک حتما آدرسی که در هنگام ثبت نام استفاده کردی، بنویس.

توجه کن که بعد از ارسال پیام باید توی صندوق نامه‌های پست الکترونیکی که همین جا استفاده کردی منتظر پیام ما باشی و گفتگو رو از همون جا ادامه بدی.

لطفا دوباره به این صفحه برنگشته و مراحل گفتگو رو طولانی نکنین.


  فایل ضمیمه: پسوندهای مجاز (jpg,png,jpeg و کمتر از 2 مگابایت)

  پیشاپیش از تمام کاربرهایی که شرایط کاری دشوار ما رو درک و با رفتارهای مثبتشون باهامون همکاری می‌کنن، تشکر و قدردانی می‌کنیم❤️

  منُ بولت ژورنالم رو دنبال کن

  منُ بولت ژورنالم در پینترست  منُ بولت ژورنالم تلگرام  منُ بولت ژورنالم اینستاگرام  منُ بولت ژورنالم در نماشا  منُ بولت ژورنالم در آپارات

  دکمه بازگشت به بالا

  مسدود کننده ی آگهی داری!

  لطفا برای حمایتمون خاموشش کن