دریافت پشتیبانی

دریافت پشتیبانی تنها از طریق ارسال نامه الکترونیکی و به صورت مکاتبه‌ای انجام خواهد شد.

مدت زمان استفاده از پشتیبانی محصولات: پس از ایجاد دسترسی به فایل‌ها، پشتیبانی تمام میشود. 

پس از یکبار دانلود یا اتمام فرصت‌های سه گانه و عدم ارسال درخواست پشتیبانی، منُ بولت ژورنالم اینطور فرض میکند که دانلود با موفقیت انجام و فایل مربوطه دریافت شده است. پس از دانلود محصول، در هیچ شرایطی فروشگاه به درخواست پشتیبانی پاسخی نخواهد داد.

شرایط دریافت پشتیبانی:

مطالعه دقیق “نحوه ثبت سفارش” “پیگیری سفارش” “سوالات متداول” و “قوانین و مقررات” قبل از مطرح کردن هر نوع سوال.

ذکر دقیق خطا و علتی که باعث بوجود آمدن خطا و مشکل شده است.


در صورت مطرح کردن سوالاتی که نشان دهنده عدم مطالعه گزینه‌های بالا و یا حاوی کلمات توهین آمیز و منفی، اموجی‌های منفی و عدم رعایت ادب به طور کلی باشد، از طرف منُ بولت ژورنالم پشتیبانی‌ای دریافت نخواهی کرد.

تا حل شدن مشکل یا رسیدن به پاسخ باید همکاری‌های مستمر داشته باشی. در غیر این صورت، منُ بولت ژورنالم تعهدی به ادامه پشتیبانی نخواهد داشت.

در صورت پرسش سوالات مرتبط با محصولات فیزیکی “ثبت آدرس” “نحوه ارسال” و غیره با توجه به روشن و شفاف بودن ماهیت دیجیتالی و دانلودی تمامی محصولات، فروشگاه پاسخی ارسال نخواهد کرد.

در صورتی که برای رفع مشکل درخواستی داشته باشیم (مثل تهیه اسکرین شات از مشکل و غیره) و شما این درخواست رو نادیده گرفته و پاسخ دیگه‌ای ارسال کنی، منُ بولت ژورنالم تعهدی به ادامه پشتیبانی نخواهد داشت و پاسخ جدیدی ارسال نخواهد کرد.

در صورت مطرح کردن مشکلاتی که ناشی از عدم دانش کافی کاربر در استفاده از خدمات یک وب سایت، فضای مجازی و اینترنتی باشد مثل: مراحل عضویت، باز کردن پست الکترونیک، عضویت در کتابخانه، خرید اینترنتی، استفاده از رمز پویا، فعالیت‌های کاربری (ورود، خروج، دیدگاه گذاری) استفاده از محصولات مجازی و قوانین آن و غیره، منُ بولت ژورنالم مسئولیتی بر عهده ندارد و پشتیبانی‌ای انجام نخواهد داد.

همینطور مشکلات و مسائل مرتبط با انواع مختلف چاپ، انتخاب نوع کاغذ، نحوه استفاده از چاپگر و تنظیمات مربوط به بهترین خروجی و غیره در پشتیبانی فروشگاه جایگاهی ندارند.

منُ بولت ژورنالم تا جای ممکن راهنمایی‌های لازم و کافی را در شکل‌های مختلف ارائه کرده است. در صورت عدم توجه کاربر به کسب دانش، تعهدی برای کمک رسانی وجود نخواهد داشت.

در قسمت پست الکترونیک حتما آدرسی که در هنگام ثبت نام استفاده کردی، بنویس.

توجه کن که بعد از ارسال پیام باید توی صندوق نامه‌های پست الکترونیکی که همین جا استفاده کردی منتظر پیام ما باشی و گفتگو رو از همون جا ادامه بدی.

لطفا دوباره به این صفحه برنگشته و مراحل گفتگو رو طولانی نکنین.


  فایل ضمیمه: پسوندهای مجاز (jpg,png,jpeg و کمتر از 2 مگابایت)

  منُ بولت ژورنالم رو دنبال کن

  منُ بولت ژورنالم در پینترست  منُ بولت ژورنالم تلگرام  منُ بولت ژورنالم اینستاگرام  منُ بولت ژورنالم در نماشا  منُ بولت ژورنالم در آپارات

  دکمه بازگشت به بالا

  مسدود کننده آگهی داری!

  لطفا برای حمایتمون خاموشش کن