1) قوانین و مقررات وب سایت منُ بولت ژورنالم:

1-1) معرفی سایت‌ها و صفحات اجتماعی مرتبط با ژورنال نویسی و هدفگذاری ممنوع است.

1-2) هرگونه بحث غیر‌مرتبط با موضوعات سایت (سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و …) کاملا ممنوع است.

1-3) نشر مطالب تنها با اجازه ی مدیریت و درج کامل لینک مستقیم به مطلب آزاد است.

1-4) هرگونه تبلیغ وب سایت و درج لینک، جز لینک به بخش‌های مختلف وب سایت منُ بولت ژورنالم، ممنوع است.

2) قوانین و مقررات دیدگاه‌ها:

2-1) در صورت مشاهده دیدگاهی با محتوای: فینگیلیش، توهین آمیز، تبلیغاتی، عدم رعایت قوانین، انتشار محتوای محصولات فروشی، بی ربط به محتوا، بدون تذکر دیدگاه مذکور پاک و در صورت تکرار عضویت لغو خواهد شد.

3) قوانین و مقررات ثبت نام و حساب کاربری (مشتری) منُ بولت ژورنالم:

3-1) مسئولیت استفاده از کدهای تخفیف تنها به عهده شخص دارنده است.

3-2) هر کاربر فقط یکبار اجازه ثبت نام دارد و در صورت مشاهده ثبت نام‌های چندگانه، فقط ثبت نام آخر در سایت باقی مانده و سایر کاربری‌ها بدون اطلاع قبلی حذف میشود.

3-3) ثبت نام‌هایی که با پست‌های الکترونیک جعلی انجام شده باشند توسط مدیریت حذف خواهند شد. مثال: استفاده از کلمات gamil – c0m – gimal – gmail.ir و سایر کلمات غیر واقعی در آدرس.

3-4) وارد کردن پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه صحیح الزامیست و برای دریافت نتیجه تراکنش به آن نیاز دارید.

4) قوانین و مقررات فروشگاه منُ بولت ژورنالم:

بایدها در استفاده از محصولات:

 1. استفاده از محصول رایگان/خریداری شده به عنوان هدیه فیزیکی.
 2. پرینت گرفتن از محصول رایگان/خریداری شده برای استفاده ی شخصی.
 3. هرگونه استفاده شخصی از محصول رایگان/خریداری شده به شرط عدم فروش و کسب درآمد از آن.
 4. آپلود در فضای شخصی فقط در جهت حفظ آن برای استفاده ی شخصی در آینده. (موارد درج شده در سطر یک و دو)
 5. به اشتراک گذاشتن لینک محصول در وب سایت، وبلاگ، صفحات اجتماعی و پیام رسان‌ها با کسب اجازه از مدیریت فروشگاه منُ بولت ژورنالم و درج کامل و دقیق لینک مذکور.

نبایدها در استفاده از محصولات:

 1. استفاده از محصول رایگان/خریداری شده به عنوان هدیه ی مجازی.
 2. هرگونه تغییر در محصول رایگان/خریداری شده و کسب درآمد از آن.
 3. به اشتراک گذاشتن محصول رایگان/خریداری شده به هر نحوی با دیگران.
 4. آپلود محصول رایگان/خریداری شده در وب سایت و پایگاه‌های آپلودی و اشتراک فایلی.
 5. فروش محصول رایگان/خریداری شده در وب سایت، وبلاگ، صفحات اجتماعی و پیام رسان‌ها.
 6. تغییر در فرمت “PDF” محصول رایگان/خریداری شده و تبدیل آن به سایر فرمت‌های تصویری و نوشتاری.
 7. ایجاد هرگونه تغییر در محصول رایگان/خریداری شده، درج لوگو و نام خود بر روی آن و ادعای مالکیت.
 8. هرگونه تغییر و حذف لوگوی فروشگاه منُ بولت ژورنالم، لینک‌ها، مطالب، تصاویر و سایر محتوای محصول رایگان/خریداری شده.
 9. به اشتراک گذاشتن در وب سایت/وبلاگ بدون کسب اجازه از مدیریت فروشگاه منُ بولت ژورنالم و هرگونه فریب کاری در درج صحیح لینک مستقیم.
 10. مدارس و سایر شغل‌های مرتبط با موضوعات کاری فروشگاه منُ بولت ژورنالم، اجازه استفاده گروهی از محتوای محصول رایگان/خریداری شده را ندارند و باید برای هر شخص به صورت جداگانه تهیه شود.

در تهیه محصولات برای افراد زیاد حتما باید به تعداد افراد استفاده کننده، محصول مورد نظر رو خریده و سپس برای استفاده به همون تعداد چاپ و تکثیر کنی.

برای مثال: استفاده از ۱۲۰۰ برگه برای ۱۲۰۰ دانش آموز.

با خرید ۱۲۰۰ برگه و تنها دانلود یکی از آن‌ها، میتوانید ۱۲۰۰ بار برگه مورد نظر رو چاپ کنید. در صورت پرداخت هزینه برای ۱۲۰۰ برگه اما چاپ ۱۲۰۱ برگه، از نظر شرعی حرام و هم از نظر قانونی جرم محسوب میشود و قابل پیگیری است.

در صورتی که تمایل به استفاده به صورت عمده و گروهی از هر محصولی رو دارید، قبل از خرید از طریق گزینه دریافت پشتیبانی با مدیریت سایت مکاتبه کرده، کد تخفیف اختصاصی برای خرید عمده دریافت کنید.

به اشتراک گذاری یعنی هرگونه استفاده مشترک از محصول رایگان/خریداری شده.

برای دسترسی دیگران به محصول مذکور، تنها لینک فروشگاه را به اشتراک بگذارید.

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکوم خواهد شد.

5) قوانین و مقررات خرید از فروشگاه منُ بولت ژورنالم:

5-1) هرگونه اشتباه در انتخاب محصول بر عهده خریدار است.

5-2) در صورت خرید اشتباه محصول، وجهی بازگردانده نخواهد شد.

5-3) قبل از نهایی کردن خرید، در مورد محصول اطمینان حاصل کنید.

5-4) محصول فروخته شده تحت هیچ شرایطی پس گرفته نخواهد شد.

5-5) مطالعه صفحه “چگونه خرید کنم؟” قبل از تکمیل سفارش و پرداخت وجه برای مشتری الزامیست.

5-6) بعد از اتمام مهلت 6 باره، مدیریت فروشگاه تعهدی برای فراهم سازی دسترسی مجدد دانلود به خریدار را ندارد.

5-7) پس از خرید، دکمه‌های دانلود و فایل‌های خریداری شده در اختیار مشتری قرار می گیرد و تعهد منُ بولت ژورنالم انجام شده است.

5-8) پشتیبانی از طریق صفحات اجتماعی و سایر راه‌های ارتباطی امکان پذیر نیست و منُ بولت ژورنالم تعهدی برای ارائه پشتیبانی در این فضاها ندارد.

5-9) با توجه به سالم بودن فایل‌ها و سرورهای مورد استفاده، هیچ عذری از سمت خریدار پذیرفته نیست. اگر مشکلات دانلود از سمت خود خریدار صورت گرفته باشد، فروشگاه تعهدی برای فراهم سازی مجدد مهلت دانلود ندارد.

5-10) وجه پرداختی شما قابل بازگشت نیست. اگر از هیچ کدام از مهلت‌های 6 باره استفاده نکرده باشید و یا به عبارتی به هیچ عنوان روی دکمه دانلود حتی به خطا کلیک نکرده باشید، در این صورت میتوانید محصول رو با محصول هم قیمت تعویض کنید.

5-11) بعد از تکمیل سفارش، تنها یک هفته برای دانلود محصول فرصت دارید. در صورت عدم دانلود (حتی اگر موقع دانلود مشکلی وجود داشته باشد و به مدیریت اطلاع نداده باشید) بعد از اتمام این مهلت، مشتری باید برای دسترسی مجدد، محصول را دوباره خریداری کند.

5-12) اگه در دریافت مشکلی وجود داشته باشد، مثل: قطع برق، قطعی اینترنت، کند بودن سرعت اینترنت، استفاده از وی.پی.ان، مرورگرهای مشکل دار، مدیریت دانلودهای مشکل دار، افزونه های مشکل دار و خطاساز و سایر مشکلاتی که به هیچ عنوان از سمت فروشگاه نیستند، منُ بولت ژورنالم هیچ مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

تمامی محصولات به صورت مجازی، دیجیتالی و قابل چاپ بوده و به هیچ عنوان نسخه ی فیزیکی و قابل ارسال ندارند. در صورت خرید اشتباه این محصولات به عنوان کالایی فیزیکی، فروشگاه مسئولیت و تعهدی در برابر بازگشت وجه نخواهد داشت.

تمامی محصولات به صورت دانلودی بوده و به دلیل دسترسی کامل پس از پرداخت وجه به محصول مذکور، امکان باز پس گیری آن وجود ندارد، در نتیجه امکان بازگشت وجه نیز از سمت منُ بولت ژورنالم وجود نخواهد داشت. لطفا قبل از خرید دقت نمایید.

استفاده یا خرید محصولات فروشگاه منُ بولت ژورنالم، به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد.

با زدن تیک گزینه پذیرش قوانین و مقررات موجود در سایت هنگام خرید، با تمامی قوانین بالا (چه خوانده و چه نخوانده) موافق هستید.

توجه داشته باشید که احتمال تغییر در قوانین بسته به شرایط در طول زمان وجود دارد، خریداران موظف به چک کردن این صفحه در بازه‌های زمانی 3 ماهه هستند.

آخرین ویرایش: بیست و نهم فروردین ماه سال هزار و چهارصد

دکمه بازگشت به بالا
error: Alert: Content is protected !!

مسدود کننده ی آگهی داری!

لطفا برای حمایتمون خاموشش کن