ببین و یاد بگیر

آموزش استفاده از چسب واشی

چسب واشی فروشگاه منُ بولت ژورنالم تنوع خیلی زیادی دارن و در اندازه‌های مختلف و طرح‌های متفاوتی طراحی و ارائه میشن. توی این پست بهت یاد میدم که چطور بعد از چاپ روی برگه مناسب، به سادگی طرح‌ها رو برش زده و توی دفترت استفاده کنی.

آموزش استفاده از چسب واشی فروشگاه

وسایل مورد نیاز:

  • طرح واشی چاپ شده
  • خط کش آهنی
  • تخته یا شیشه برای برش
  • چسب کاغذ
  • کاتر

از پشت خطوط خاکستری برش میزنیم

طرح چسب‌های واشی منُ بولت ژورنالم معمولا بین نیم تا دو سانتی متر عرض دارن. همیشه بین طرح‌ها خطی خاکستری رنگ قرار داره و نشون‌دهنده محل برش طرح‌ها از همدیگه هستن.

این خط خاکستری رنگ باید کاملا از طرح جدا بشه.

به کمک خط کش آهنی برش میزنیم

خط کش آهنی رو پشت خط خاکستری رنگ و روی تخته برش میذاریم و به آرومی به کمک کاتر طرح رو برش میزنیم. از خط کش پلاستیکی و چوبی هم میتونی استفاده کنی ولی باید حواست باشه که به اشتباه با کاتر لبه‌هایش رو نبری.

برش رو با قیچی هم میتونی انجام بدی اما به کمک کاتر و خط کش خیلی تمیز و دقیق واشی‌ها ایجاد میشن.

نوارهای واشی بریده شده

در نهایت میتونی به کمک چسب کاغذ، نوار واشی رو به دفترت بچسبونی.

مراقب باش که هیچ وقت برگه چاپ شده و یا رنگ شده با مداد رنگی رو با چسب مایع نچسبونی چون هر دو حالت رو خراب میکنه و به اصطلاح میخورتشون!

چسب واشی رو به دفترمون میچسبونیم

خب اینم از آموزش استفاده از چسب واشی فروشگاهمون. اگه خواستی میتونی از ابتدا طرح رو روی برگه استیکر چاپ کنی تا پشت طرح خودش چسب داشته باشه اما به هر حال باید برش رو خودت ایجاد کنی.

امیدوارم این پست رو دوست داشته باشی و با دیگران هم از طریق دکمه‌های پایین به اشتراک بزاری! اگه با خوندن این محتوا مطلب جدیدی یاد گرفتی، خیلی خوشحال میشم از طریق این لینک برای نوشتن پست‌های بهتر حمایتم کنی❤️

منُ بولت ژورنالم رو دنبال کن

منُ بولت ژورنالم در پینترست  منُ بولت ژورنالم تلگرام  منُ بولت ژورنالم اینستاگرام  منُ بولت ژورنالم در نماشا  منُ بولت ژورنالم در آپارات

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید از این هم خوشت بیاد...
بستن
دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده آگهی داری!

لطفا برای حمایتمون خاموشش کن